Podziel się książką

Fundacja "Fundusz Inicjatyw" w ramach swojej działalności statutowej prowadzi bibliotekę FFI, która dysponuje atrakcyjnym, ale wciąż skromnym zbiorem książek. Wspólnymi siłami i z Waszą pomocą chcemy wzbogacić zasoby naszej biblioteki. Jeżeli posiadasz niepotrzebne książki w dobrym stanie i chcesz podzielić się nimi z innymi osobami, zachęcamy do oddania ich na rzecz Biblioteki FFI.

a) Możesz oddać nam swoją książkę na zawsze,
b) Możesz pożyczyć nam książkę na okres 1 roku, a potem ją odebrać.

Ze względu na przekazaną nam w ostatnim czasie dużą ilość książek z kategorii beletrystki (powieści, opowiadania, nowele itp., przede wszystkim o charakterze rozrywkowym) od dnia 20 marca 2013 r. przyjmujemy wyłącznie książki branżowe, związane z rozwojem zawodowym np. z zakresu ekonomii, funduszy europejskich.

Biblioteka bezpłatnie udostępnia swoje zbiory każdej zainteresowanej osobie fizycznej i organizacjom pozarządowym. Powierzone nam książki będą służyły osobistemu i zawodowemu rozwojowi wielu osób. Książki i publikacje można oddawać osobiście w bibliotece w godzinach jej otwarcia lub przesyłać pocztą na adres biblioteki FFI:

Fundacja "Fundusz Inicjatyw", ul. Narutowicza 57/6, 20-016 Lublin.

Biblioteka zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia książek, które są zniszczone, nieaktualne (np. z nieaktualnym stanem prawnym), propagują określone ideologie. Wówczas osoba dostarczająca książki zobowiązana jest do ich odebrania.

Przekazując książki poinformuj nas czy wyrażasz zgodę na upowszechnienie swoich danych (imię i nazwisko oraz miasto zamieszkania), które zostaną umieszczone na liście darczyńców. Lista darczyńców biblioteki zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy również do korzystania ze zbiorów biblioteki. Aktualny wykaz książek i publikacji znajduje się na stronie internetowej Fundacji: www.ffi.org.pl w zakładce "Wypożycz książkę".

Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-18:00. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za bibliotekę - Małgorzatą Jończyk pod numerem tel. 81 532 10 30.
Nic o nas bez nas = empowerment

Termin "empowerment" oznacza zaangażowanie grup napotykających problemy społeczne oraz ich przedstawicieli w prace projektowe. W odniesieniu do projektów innowacyjnych empowerment to zaangażowanie w proces wypracowywania innowacyjnych rozwiązań przedstawicieli grup docelowych.

Interesuje Cię sytuacja kobiet na rynku pracy? Korzystasz z elastycznych form zatrudnienia? Masz pomysły jak godzić życie zawodowe z rodzinnym? Chcesz w swoim zakładzie pracy przetestować lub wdrożyć model godzenia życia zawodowego i rodzinnego z korzyścią dla osób, które zatrudniasz oraz z korzyścią dla zakładu pracy i efektywności działań? Chcesz podzielić się swoimi refleksjami? Masz konkretne propozycje rozwiązań organizacyjnych/prawnych? Podziel się nimi. Mogą one stać się częścią innowacyjnego modelu, który zostanie bezpłatnie udostępniony szerokim grupom odbiorców. Twoje zdanie może mieć realny wpływ na działania projektowe.

Wypowiedz się na forum! Weź udział w sondzie! Napisz do nas na ffi@ffi.org.pl! Odwiedź nas w biurze projektu w Radomiu!

Będziemy organizować cykliczne spotkania dotyczące postępów prac nad modelem. Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy! Twoja opinia dużo dla nas znaczy!

Fundacja "Fundusz Inicjatyw" zaprasza do udziału w projekcie: "PI - innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO"

OFERUJEMY BEZPŁATNIE: ZAPEWNIAMY: (dokumenty zgłoszeniowe na stronie www.ffi.org.pl, podstrona dot. projektu)

Kontakt:

Fundacja "Fundusz Inicjatyw"
ul. ŻEROMSKIEGO 94/115
26-600 RADOM
TEL./FAKS 48 370 36 71
TEL. KOM. 519 144 716
e-mail: ffi@ffi.org.pl

Projekt "PI - Innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Z ostatniej chwili

aktualnosciogólnopolskie
2018-03-28 |
Zdrowych i Radosnych Świąt

Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych oraz dużo słońca i uśmiechu ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2018-03-26 | Szansa na aktywizację
Rezultaty projektu "Szansa na aktywizację"

Z końcem stycznia 2018 roku ostatnia grupa zakończyła udział w ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2018-02-08 | Aktywni na rynku pracy
Rezultaty projektu „Aktywni na rynku pracy”

Z końcem 2017 roku zakończył się projekt „Aktywni na rynku ...

więcej +

aktualnosciogólnopolskie
2017-12-29 |
Szczęśliwego Nowego Roku

Zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celów, dużo uśmiechu i wielu ...

więcej +

aktualnosciogólnopolskie
2017-12-21 |
Magicznych Świąt

Zdrowych, radosnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy Fundacja „Fundusz ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2017-09-28 | Szansa na aktywizację
Zakończenie rekrutacji do projektu

Uprzejmie informujemy, że zakończona została rekrutacja do projektu „Szansa na ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2017-09-20 | Szansa na aktywizację
Wyniki rekrutacji do gr. VI

Uprzejmie informujemy, że zakończono postepowanie ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2017-09-07 | Szansa na aktywizację
Termin przejmowania zgłoszeń do ostatniej grupy

Uprzejmie informujemy, że do 12 września przyjmujmy zgłoszenia do ostatniej ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2017-08-22 | Szansa na aktywizację
Rekrutacja kobiet odchodzących z rolnictwa

 Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja kobiet po 30-tym roku życia, ...

więcej +

aktualnoscilubelskie
2017-08-21 | Aktywni na rynku pracy
Zakończenie rekrutacji do projektu

 Uprzejmie informujemy, że zakończona została rekrutacja do projektu „Aktywni na ...

więcej +

archiwum aktualności +

 

Piszą o nas

„Będąc uczestnikiem szkolenia ,,Sprzedaż z obsługą komputera” to szkolenie jest dla mnie bardzo ważne, wniosło tak wiele w moje życie np. jestem nadal zatrudniony, dodatkowo już zarejestrowałem własną działalność gospodarczą w zakresie montażu naprawy klimatyzacji i paneli słonecznych. Dzięki FFI Lublin i ukończeniu szkolenia uwierzyłem w siebie, ukończyłem uprawnienia energetyczne dozorowe G1,G2,G3, dodatkowo podjąłem zaocznie naukę na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Mechanicznym kierunek budowa maszyn. Jestem pełen uznania dla waszej działalności, za wszystko bardzo serdecznie dziękuję”.

Julian, uczestnik projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Sprzedaż z obsługą komputera

 

 „Szkolenie zostało zorganizowane profesjonalnie. Program zajęć dostosowany do tematyki szkolenia, kadra trenerska pod względem wiedzy, kultury, kontaktów z uczestnikami na najwyższym poziomie. Organizacyjnie dopięte "na ostatni guzik", co jest zasługą oczywiście pracowników Waszej fundacji. Gratuluję tak zgranego zespołu i życzę sukcesów w dalszej działalności”.

Bożena, uczestniczka projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Sprzedaż z obsługą komputera

 

"Po pierwsze i najbardziej charakterystyczne dla mnie to: miłe, taktowne przywitanie i pożegnanie uczestników szkolenia przez przedstawiciela zarządu fundacji i pracownika biura - to świadczy o szacunku i profesjonalizmie z państwa strony, a uczestnik szkolenia czuje się ważny i szanowany. Po drugie. Podobały mi się sztywnie określone zasady m.in. punktualność, terminowość, konkretność, limit dopuszczalnych nieobecności też egzekwowany- a to jest mobilizujące. Jeśli chodzi o organizację szkolenia- też ok. dobra lokalizacja- w centrum miasta, catering też ok., materiały szkoleniowe wciąż wykorzystywane i przydatne, sprawny proces rekrutacyjny, zero problemów organizacyjnych, termin szkolenia-weekendy też odpowiadał. Świetnie zrekrutowana grupa - do tej pory utrzymujemy ze sobą kontakty, Harmonogram szkolenia dopasowany idealnie do osób pracujących. Całokształt szkolenia oceniam pozytywnie.”

 

Monika, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" | szkolenie: Obsługa Klienta w turystyce

 

Z ogromną przyjemnością informuje, że projekt ten przeszedł moje oczekiwania. Przede wszystkim za sprawą osób prowadzących poszczególne zajęcia, jak i również samych organizatorów. Wiedza przekazywana w sposób ciekawy, a nie, jak to zwykle bywa poprzez nudne, niekończące się wykłady. Urozmaicenie zajęć ćwiczeniami w formie zabawy szczególnie wzbudziło moje zainteresowanie. Osoby prowadzące naprawdę wiedzą o czym mówią i potrafią zainteresować tym innych, łatwo się z nimi rozmawia i dyskutuje na poszczególne tematy. Fajną sprawą były indywidualne zajęcia z doradztwa zawodowego, które rozjaśniły mi kilka spraw. Poza bardzo małymi "usterkami" organizacyjnymi, głównie dotyczącymi posiłków, szkolenie oceniam na ocenę bardzo dobry+. Oby powstawało więcej takich szkoleń”.

Aneta, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

 „W kwietniu 2010 brałam udział w szkoleniu „Przygotowywanie i zarządzanie projektami z zakresu funduszy strukturalnych”, zorganizowanym w ramach projektu „Dostosowani” organizowanym przez Fundację „Fundusz Inicjatyw” z Lublina. Szkolenie zostało doskonale zorganizowane. Przed rozpoczęciem szkolenia otrzymałam dokładny plan szkolenia, który oprócz wyszczególnionych dni, w których odbywało się szkolenie, zawierał zarys tematyki poszczególnych modułów szkoleniowych i nazwisk osób prowadzących zajęcia oraz informacje na temat lokalizacji sal szkoleniowych. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Trenerzy w sposób jasny i zrozumiały omówili zagadnienia z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej. Prowadzący zajęcia wykorzystywali zróżnicowane metody prowadzenia zajęć, takie jak wykład, praca w grupach, czy też burza mózgów, dlatego też zajęcia były stymulujące i interesujące. Ponadto, trenerzy przytaczali dużo realistycznych przykładów, co zdecydowanie ułatwiło zrozumienie bardziej skomplikowanych zagadnień. Dodatkowo, szkoleniowcy przygotowali dużo ćwiczeń, podczas których mogłam zaobserwować praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Warto również wspomnieć, że jeden z modułów prowadzony był w sali komputerowej, gdzie miałam okazję zapoznania się z oprogramowaniem wykorzystywanym do składania wniosków o płatność. Pracownicy biura Fundacji dokładali wszelkich starań, aby szkolenie odbyło się bez zakłóceń. W razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości ze strony uczestników, pracownicy biura Fundacji chętnie służyli pomocą. Wszystkie omówione powyżej elementy szkolenia sprawiły, że szkolenie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Z przyjemnością polecam Fundację „Fundusz Inicjatyw” wszystkim zainteresowanym podniesieniem swoich kwalifikacji lub zdobyciem wiedzy i nowych umiejętności”.

Agnieszka, uczestniczka projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Przygotowanie i zarządzanie projektami unijnymi

 

 „Szkolenie zorganizowane przez firmę jakie odbyłem ,,Sprzedaż z obsługą komputera" spełniło moje oczekiwania w 100 %. Kapitalna atmosfera, ciekawy temat, interesujące ćwiczenia to coś, co trzeba docenić! Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcieliby poznać zagadnienia ze sprzedaży oraz obsługi komputera od podstaw, bądź ugruntować już zdobytą wiedzę. Bardzo dobre materiały szkoleniowe i co ważne znakomici trenerzy którzy profesjonalnie wykonywali swoje zadania. Ogólnie szkolenie oceniam bardzo dobrze, nauczyłem się tam wielu nowych rzeczy”.

Marcin, uczestnik projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Sprzedaż z obsługą komputera

 

 „Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, dało mi możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania projektami i zdecydowanie pozwoliło rozszerzyć horyzonty jeśli chodzi o aplikowanie. Dzięki niemu dostrzegłam nowe możliwości działania, które mogę wykorzystać zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Pomysł by część zajęć odbywała się w języku angielskim był również trafiony bo dzięki niemu można było się osłuchać z językiem i mieć dwa w jednym - konwersację i słuchanie języka plus konkretna wiedza i umiejętności. Jeśli będziecie Państwo mieli podobne szkolenia w przyszłości to jestem jak najbardziej chętna”.

Katarzyna, uczestniczka projektu: "Ponadnarodowi" woj.: lubelskie | szkolenie: Projekty międzynarodowe - aplikowanie i zarządzanie

 

Szkolenie było dla mnie interesujące, wykładowcy odpowiedni i dobrze przygotowani. Uporządkowałam swoją wiedzę na temat projektów oraz zyskałam wiele nowych, przydatnych informacji, które wykorzystuję w pracy (obecnie pracuję przy projekcie unijnym)oraz prywatnie (korzystam ze szkoleń, byłam na atrakcyjnym szkoleniu w ramach Gruntvig za granicą). Mam wrażenie, że dzięki informacjom uzyskanym w szkoleniu udało mi się zmienić pracę na lepszą 

Agata, uczestniczka projektu: "Ponadnarodowi" woj.: lubelskie | szkolenie: Projekty międzynarodowe - aplikowanie i zarządzanie

 

Szkolenie, w którym uczestniczyłam było bardzo dobrze zorganizowane. Prowadzący szkolenie to osoby ze sporą wiedzą, chętnie nastawione na tłumaczenie. Ze strony organizatora bardzo dobre zaopatrzenie w materiały dydaktyczne, plusem było to iż szkolenie odbywało się w tym samym miejscu bez konieczności dojazdów. Chętnie uczestniczyłabym w podobnych szkoleniach (kursach) dlatego też bardzo proszę o przesyłanie informacji dostosowanych do mojego profilu 

Patrycja, uczestniczka projektu: "Ponadnarodowi" woj.: lubelskie | szkolenie: Projekty międzynarodowe - aplikowanie i zarządzanie

 

Jestem zadowolona z kursu zaowocowało to tym, że nawiązałam nowe znajomości i wkrótce znalazłam pracę. Jeżeli będą mieli państwo jakieś inne kursy z zakresu księgowości chętnie skorzystam 

Edyta, uczestniczka projektu: "Konkurencyjni - szkoleniowa inicjatywa aktywizacji zawodowej mieszkańców Lubartowa" woj.: lubelskie | szkolenie: Kadry i płace z obsługą Symfonii

 

Uważam, że kurs został przygotowany i poprowadzony bardzo sprawnie i fachowo. Począwszy od spraw dydaktycznych, takich jak dobra kadra szkoląca umiejąca dotrzeć do uczestników jak i zainteresować ich przekazywaną wiedzą jak i w kwestii materiałów szkoleniowych, które pozwalały na lepsze przyswojenie wiedzy, a zarazem okazują się bardzo pomocne także po zakończeniu kursu gdy potrzeba sprawdzić szybko jakieś informację. Ze spraw organizacyjnych duże znaczenie na plus miała lokalizacja kursu w centrum miasta także była atutem gdyż każdy miał blisko i nie było żadnych problemów z dotarciem. Samo przygotowanie sal, życzliwość ludzi w budynku także zasługują na uznanie. Do tego smaczne obiady, zawsze przygotowany poczęstunek i napoje dostosowane do gustów uczestników (mieliśmy wpływ na to co było przygotowane). Jedynym minusem był tylko czas trwania, kurs był zdecydowanie za krótki, nie tylko ze względu na ilość materiału o którym można było jeszcze wspomnieć, ale także bardzo dobrą atmosferę w trakcie jego trwania. Jednak sposób prowadzenia zajęć przyczynił się do tego że po odbyciu tego kursu wiemy gdzie i jak zdobyć dalszą wiedzę.

Jolanta, uczestniczka projektu: "Konkurencyjni - szkoleniowa inicjatywa aktywizacji zawodowej mieszkańców Lubartowa" woj.: lubelskie | szkolenie: Kadry i płace z obsługą Symfonii

 

Jestem bardzo zadowolona z projektu „Spin-Centrum II". Szkolenia prowadzone były przez osoby kompetentne, a zdobytą na nich wiedzę uważam za przydatną podczas planowania dalszej drogi zawodowej. Bardzo pomocne dla mnie okazały się również godziny przeznaczone na doradztwo indywidualne, podczas których mogłam uzyskać odpowiedzi na wiele pytań. Osobiście uważam, że cały projekt został doskonale zorganizowany i z pewnością zamierzone efekty zostały osiągnięte. Jestem również bardzo zadowolona z materiałów szkoleniowych, które otrzymałam, oraz ciekawych lektur

Adrianna, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

Moja opinia szkoleniu jest jak najbardziej pozytywna, uzyskałam wiele nowych informacji organizacja szkolenia również była jak najbardziej satysfakcjonująca. Z ogromną przyjemnością zarekomenduję przeprowadzone szkolenie, jak również inne organizowane przez Państwa Fundację. Moja opinia wynika z faktu, iż okazaliście Państwo profesjonalizm przy jego przygotowywaniu 

Dorota, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

 Szkolenie naprawdę udane. Wykładowczyni umiała przekazać nam swoją wiedzę. Szkolenie zmotywowało mnie do podjęcia nauki w studium florystycznym. Obecnie szukam funduszy na otworzenie własnej kwiaciarni co ciężko mi przychodzi. Byłoby miło gdybyście organizowali szkolenie na II stopień florystyki. Jak będziecie organizować proszę o kontakt

Barbara, uczestniczka projektu: "Zmiany" woj.: lubelskie | szkolenie: Florystyka i aranżacje roślinne

 

 Uczestniczyłam w doradztwie grupowym z zakresu "Zakładania i prowadzenia działalności w sektorze ekonomii społecznej", z którego jestem bardzo zadowolona, ponieważ tematyka i przekazanie wiedzy odbyło się w sposób zrozumiały dla przeciętnego człowieka, pomimo wcześniejszego sceptycyzmu z mojej strony do tej tematyki, teraz jestem zainteresowana nią jak też założeniem i działalnością spółdzielni socjalnej. Oczywiście dzięki materiałom jakie otrzymałam oraz wiedzy przekazanej przez trenera. Życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności społecznej

Bożena, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

 Szkolenie „Wstęp do Ekonomii Społecznej” realizowane w ramach projektu „Centrum Ekonomii Społecznej” zorganizowane zostało w sposób bardzo przejrzysty tzn. otrzymałam informację o terminach, zakresie tematycznym oraz osobach prowadzących szkolenie, warunkach uzyskania zaświadczenia. Informacje przekazane na szkoleniu przez osoby prowadzące były ściśle związane z tematyką - była to wiedza z punktu widzenia teoretyczno-praktycznego. Organizacja szkolenia: przekaz informacji, warunki/sala, wyżywienie - bardzo dobre. Również miła atmosfera i dobry kontakt szkolącego z grupą

Joanna, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do ekonomii społecznej

 

Szkolenie, w którym uczestniczyłam było dla mnie bardzo przydatne. Uzyskałam wiele interesujących i praktycznych informacji dotyczących zakładania działalności gospodarczej. Bloki tematyczne były dobrane odpowiednio, na wyjątkową pochwałę zasługuje również kadra przeprowadzająca szkolenie - osoby kompetentne i entuzjastycznie nastawione do realizacji projektu. Czas szkolenia był czasem wykorzystanym bardzo dobrze. Serdecznie polecam wszystkim udział w podobnych projektach organizowanych przez FFI.

Joanna, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

Całe szkolenie odbywało sie w miłej, przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Prowadzący zajęcia potrafili w ciekawy sposób przybliżyć nam, uczestnikom zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i odpowiadali na każde nasze pytanie. Szkolenie z pewnością przyczyniło się do lepszego zrozumienia prawnych aspektów i mechanizmów odpowiedzialnych za stawianie pierwszych, samodzielnych kroków na rynku. Wszyscy prowadzący byli przygotowani, punktualni i potrafili zaciekawić tym co mieli do powiedzenia. Z całą pewnością szkolenie zostało świetnie zorganizowane i bardzo dobrze przeprowadzone.

Magdalena , uczestniczka projektu: "Spin - Centrum" woj.: lubelskie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

"Moja opinia na temat szkolenia, w którym brałam udział jest bardzo pozytywna. Szczególnie mam na myśli kadrę pedagogiczną, dzięki której miałam przyjemność i możliwość powtórzenia wiedzy oraz uzupełnienia pewnych braków. Na dowód tego mogę napisać, że pozyskałam dotację na rozwój własnej działalności gospodarczej. Co było moim celem wraz z myślą o uczestniczeniu w tym szkoleniu."

Zuzanna, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

 Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie i na temat, nauczyłam się na nim pisania biznes planu oraz usłyszałam wiele ciekawych informacji dotyczących zakładania działalności od strony podatkowej i prawnej. Szkolenie z pewnością przydatne młodym przedsiębiorcom starającym się założyć działalność

Monika, projektu: "Spin - Centrum" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej typu spin-off i spin-out

 

„W dniach: 16.01-17.02.2010 roku brałam udział w projekcie „Spin-Centrum”. Dzięki szkoleniu dowiedziałam się wielu istotnych informacji oraz nabyłam praktyczne umiejętności niezbędne przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Program zajęć był obszerny i zróżnicowany. Wykładowcy posiadali wysoki zasób wiedzy praktycznej, którą w jasny i zrozumiały sposób potrafili przekazać uczestnikom szkolenia. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Materiały szkoleniowe były przejrzyste i zgodne z prezentacjami. Przygotowanie techniczne, organizację i przebieg szkolenia oceniam również jak najbardziej pozytywnie.”

Katarzyna, projektu: "Spin - Centrum" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Na moją opinię wpłynęły takie składowe, jak: duży zakres zdobytej wiedzy dot. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, ciekawie prowadzone zajęcia i fantastyczna atmosfera. Prowadzący dali mi wiele wskazówek umożliwiających efektywniej prowadzić działalność. Jednocześnie szkolenie to uświadomiło mi, że zanim zostałam uczestniczką projektu "Spin - Centrum II" byłam kompletnym laikiem z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Jednym słowem szkolenie warte polecenia!!!"

Agnieszka, projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Szkolenie "Kadry i płace z obsługa Symfonii" jest bardzo dobrym i szybkim sposobem na zdobycie informacji które wykorzystuje się w pracy na stanowisku w dziale kadrowym. Mając możliwość podczas pracy na umowę na zastępstwo kilkakrotnie wykorzystywałam wiedzę zdobytą na szkoleniu w praktyce."

Magdalena, projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Kadry i płace z obsługą programu Symfonia

 

„Mam bardzo pozytywną opinię na temat szkolenia. Dobrze przeprowadzone, dużo materiałów dodatkowych, zagwarantowane posiłki, miła i pomocna obsługa biura.”

Agata, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Osobiście jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Zarówno z wysokiej ilości i jakości przekazanych wiadomości jak i pochwały należą się też samym szkoleniowcom oraz organizatorom (Pani Asia i Panu Krzysztofowi). Oby jak najwięcej mogli realizować takich szkoleń, gdyż są bardzo pomocne w tworzeniu ścieżki kariery zawodowej."

Joanna, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Szkolenie było przeprowadzone na wysokim poziomie. Prowadzący bez trudu potrafili zainteresować słuchaczy prezentowaną tematyką oraz przekazać potrzebną wiedzę. Uważam, że wiadomości i umiejętności zdobyte przeze mnie podczas szkolenia okażą się bardzo przydatne w moim przyszłym życiu zawodowym. Cieszę się, że mogłam brać udział w tym projekcie”.

Anna, projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Szkolenie było zorganizowane pod każdym względem bardzo dobrze, na szczególną uwagę zasługują wykwalifikowani trenerzy. Polecam, na pewno warto skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Fundację „Fundusz Inicjatyw."

Monika, projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Przygotowywanie i zarządzanie projektami unijnymi

 

„Szkolenie mi sie bardzo podobało, poznałam wielu ciekawych ludzi, wykładowcy byli bardzo mili i zawsze oferowali swoja pomoc, również po zakończeniu programu. Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo dziękuje za możliwość uczestnictwa w projekcie”

Anna, uczestniczka projektu: "Spin - Centrum II" woj.: łódzkie | szkolenie: Zakładanie i prowadzenie działalności typu spin-off i spin -out

 

„Z uczestnictwa w szkoleniu "Prawne i marketingowe aspekty działalności turystycznej" jestem zadowolona. Materiały, które otrzymałam okazały się przydatne w dalszej pracy. Wykładowcy byli doskonałymi fachowcami w prezentowanych dziedzinach. Wiedza przekazana na tym szkoleniu (jak również otrzymane publikacje) była bardzo przydatna w mojej pracy."

Anna, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" woj.: lubelskie | szkolenie: Prawne i marketingowe aspekty działalności turystycznej

 

„Uważam, że szkolenie „Sprzedaż z obsługą komputera” zorganizowane i przeprowadzone zostało przez Państwa w sposób bardzo ciekawy i profesjonalny. Gratuluję dobrze dobranej kadry zarówno wśród osób odpowiadających za samą organizację kursu jak i wśród wykładowców poszczególnych przedmiotów. Dodam również, że bardzo dużym plusem szkolenia są proponowane przez Państwa obiady i poczęstunki w przerwach między wykładami."

Wioletta, uczestniczka projektu: "Dostosowani" woj.: lubelskie | szkolenie: Sprzedaż z obsługą komputera

 

„Byłam bardzo zadowolona ze szkolenia Wstęp do Ekonomii Społecznej, dowiedziałam sie dużo istotnych rzeczy na tym szkoleniu. Mogę ocenić to szkolenie na 5+. I chętnie, jeżeli będzie taka możliwość, będę korzystała z takich szkoleń."

Aneta, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

„Uczestniczyłam w zajęciach dot. ekonomii społecznej, które dzięki prowadzeniu ich przez bardzo kompetentną osobę były interesujące i dające szereg nowych umiejętności."

Katarzyna, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

„Szkolenie „Wstęp do Ekonomii Społecznej” w którym rok temu brałam udział bardzo mi się podobało. Najbardziej przydała mi się wiedza z zakresu rachunkowości PESów. Jednak wg mnie najlepiej przedstawił materiał pan prowadzący (chyba pan Zygmunt). Chętnie uczestniczyłabym w tego typu szkoleniach.”

Agnieszka, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

„Szkolenia oceniam jako bardzo profesjonalne, godne polecenia.”

Beata, uczestniczka projektu: "Centrum Ekonomii Społecznej" woj.: lubelskie | szkolenie: Wstęp do Ekonomii Społecznej

 

„Szkolenie „Promocja produktu turystycznego”, w którym brałam udział oceniam bardzo dobrze, program szkolenia był przygotowany fachowo a wykładowcy też spełnili moje oczekiwania. Bardzo chętnie wzięłabym udział jeszcze raz w organizowanym przez Fundacje Inicjatyw FFI udział w szkoleniach.”

Jadwiga, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" woj.: lubelskie | szkolenie: Promocja produktu turystycznego

 

„Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Informacje przekazywane były w sposób bardzo czytelny i ciekawy. Uzupełnieniem wiedzy stały się materiały otrzymane podczas szkolenia. Warte polecenia."

Małgorzata, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" woj.: lubelskie | szkolenie: Promocja produktu turystycznego

 

„Szkolenie, które Państwo organizowaliście spełniało wszystkie moje oczekiwania co do treści i warunków. Prowadzący był doskonale przygotowany, materiały jakie otrzymaliśmy dobrze dobrane, wyżywienie i miejsce również bez zarzutu. Wszystko o czym wcześniej informowano w zapowiedzi kursu - co do treści warunków - zostało zrealizowane na właściwym poziomie. Z przyjemnością uczestniczyłam w Państwa kursie i chętnie wzięłabym udział w kolejnych."

Anna, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" woj.: lubelskie | szkolenie: Sprzedaż lokalnego produktu turystycznego

 

"Szczerze powiem, iż było to najlepsze szkolenie sprzedażowe na jakim byłem, głównie dzięki prowadzącemu".

Łukasz, uczestnik projektu: "Kompetentni" woj.: lubelskie | szkolenie: "Skuteczna sprzedaż z elementami negocjacji"

 

„Witam. Moja opinia o szkoleniu jest bardzo pozytywna. Temat szkolenia dla mnie był na czasie. Pani prowadząca zajęcia prezentowała wysoki poziom szkolenia. Zakwaterowanie i wyżywienie też oceniam dobrze. Pozdrawiam.”

Zbigniew, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Motywowanie pracowników

 

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Spełniły moje oczekiwania. Wiele wniosły nowego do mojego działania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Urszula, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Asertywność, argumentowanie i obrona własnego zdania

 

Wiadomości były dostarczone w formie przystępnej, miła atmosfera na wykładach.
Zakwaterowanie jak i jedzenie bez zarzutów.
Polecam wszystkim firmom, które zajmują się organizacją szkoleń aby brały z Was przykład.

 

Lech, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Organizacja pracy własnej, projektowanie działań i przyjmowanie odpowiedzialności za wyniki

 

Szkolenia w jednym miejscu są dobrym rozwiązaniem.  Pani prowadząca szkolenie była osobą o dużej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu. Otrzymałem wiedzę, która pozwala mi trochę inaczej spojrzeć na swoją działalność. W przyszłości chętnie skorzystam z podobnych szkoleń.

Andrzej, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Motywowanie pracowników"

 

Kurs okazał się być bardzo pomocny w kontaktach międzyludzkich i biznesowych. Atmosfera na zajęciach była bardzo sympatyczna, a prowadząca świetnie przekazywała swoją wiedzę kursantom. Żałuję, że kurs trwał tak krótko i nie było drugiej tury dla sprawdzenia czego się nauczyliśmy i zaczerpnięcia kolejnej dawki informacji, których na ten temat jest bardzo dużo.

Małgorzata, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Komunikacja i negocjacje

 

Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu :)
Pani prowadząca zajęcia była kompetentna i autentycznie zaangażowana. Widać było, że poświęciła dużo pracy na przygotowanie tych zajęć.
To był specyficzny kurs (szkolenie) - wymagał od uczestników "otwarcia się" ze swoimi (często bardzo osobistymi) problemami wobec grupy kompletnie obcych osób. Wykonywane podczas zajęć ćwiczenia (odgrywane scenki) wymagały od wszystkich poczucia pewności bezpieczeństwa. I tej Pani doskonale się to udało! Jej profesjonalizm i wiedza psychologiczna - doprowadziły do bardzo otwartych i szczerych rozmów pomiędzy uczestnikami. Cała grupa bardzo zbliżyła się do siebie w trakcie trwania kursu - wszyscy wymienili się kontaktami. Jedyne, czego żałuję (inni mieli podobne odczucia), to zbyt mało czasu na całe szkolenie. Pragnę podziękować za świetne szkolenie - osobiście bardzo wiele na nim skorzystałam - zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Bardzo ciekawe i wartościowe materiały (książki), które czyta się zupełnie inaczej, mając już pewną wiedzę z tej tematyki.
Szkolenie - rewelacja! Piszę się na kolejne :))

 

Joanna, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Asertywność, argumentowanie i obrona własnego zdania

 

Szkolenie bardzo mi się podobało. Materiały szkoleniowe, kadra wykładowców oraz zaplecze techniczne na najwyższym poziomie. Wszystko profesjonalnie przygotowane.

Ziemowit, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Zarządzanie personelem

 

Szkolenie było przeprowadzone w bardzo dobry przystępny sposób przekazywania wiedzy. Szkoląca nas Pani była w sposób perfekcyjny przygotowana do prowadzenia szkolenia z ogromną wiedzą i umiejącą ją przekazać. Tematy bardzo dobrze dobrane. Materiały szkoleniowe, jakimi dysponowałyśmy były czytelne i dobrze zaprezentowane. Od strony organizacyjnej nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń.  

Włodzimierz, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: , podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Komunikacja i negocjacje

 

Niewątpliwie największym sukcesem tego szkolenia był dobór kadry. Pani Trener - bardzo energetyczna, inspirująca osobowość. Silna kobieta, która przez kilka dni przekazała nam mnóstwo informacji, dostosowując bliższą tematykę do zainteresowań grupy. Nie tylko teoretycznie ale również praktycznie prowadzony kurs, niezachwiana mobilizacja nas uczestników do aktywnego współudziału (z sukcesem), wystąpienia przed kamerą itd. Extra pakiet materiałów dydaktycznych oraz książek. Świetny kurs! Serdecznie polecam i czekam na więcej ;)
Cała reszta (tj. catering, posiłki, lokalizacja, kontakt z organizatorem, pomoc w uzupełnianiu dokumentów zgłoszeniowych i inne) też na bardzo dobrym poziomie!

Kamila, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

 

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu, o którym mowa.
Zorganizowane było bardzo dobrze i prowadząca była na tyle dobrze przygotowana osobą, że w umiejętny sposób sprawiła, że wszyscy (nawet sceptycznie nastawieni) uczestnicy brali czynny udział w zajęciach.
Bardzo pozytywnie oceniam poziom tych zajęć. I przyznam, że dużo mi dały – osobiście.  

Joanna, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Asertywność, argumentowanie i obrona własnego zdani

 

Z przyjemnością stwierdzam, że organizatorzy jak i prowadzący szkolenie byli świetnie przygotowani do szkolenia "Motywowanie pracowników". Nasza ocena w skali 1-10 stawiamy 10:). Bardzo chętnie w przyszłości skorzystamy z Państwa usług.

Maciej, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Motywowanie pracowników

 

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Prowadzone było profesjonalnie, ciekawie, interaktywnie. Organizacja miejsca szkolenia, materiałów oraz poczęstunków także na wysokim poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za Państwa pracę i zaangażowanie.

Maria, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Asertywność, argumentowanie i obrona własnego zdania

 

Szkolenie było bardzo profesjonalne i profesjonalnie przeprowadzone. Wiele wniosło wiadomości w moim mniemaniu. Trzy dni minęło nie wiedzieć kiedy! Także oby więcej takich szkoleń. Ja ze swojej strony polecam się pamięci z następnymi szkoleniami z udziałem Państwa Firmy.

Dariusz, uczestnik projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

 

Kurs oceniam pozytywnie zarówno pod względem merytorycznym (kompetencje osób prowadzących) jak i pod względem techniczno-logistycznym (lokalizacja, warunki w trakcie szkolenia). Nie mam nic do zarzucenia - widzę same pozytywne aspekty uczestnictwa w kursie.

Paulina, uczestniczka projektu: "Kompetentni 2.1.1" woj.: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie | szkolenie: Rekrutacja i selekcja pracowników z zaawansowanym Wordem

 

Szkolenie w którym miałam przyjemność uczestniczyć było przygotowane bardzo profesjonalnie zarówno jeśli chodzi o kwestie organizacyjną jak i merytoryczną.

Trenerzy/wykładowcy posiadali bardzo dużą wiedzę w prezentowanych przez siebie zagadnieniach, wykazując sie przy tym dużym zrozumieniem i cierpliwością w jej przekazywaniu. Zajęcia przeprowadzane były w miłej atmosferze.
Pomieszczenia w których odbywały się zajęcia były w pełni do nich przystosowane, posiłki zawsze przywiezione na czas, ciepłe, smaczne, podawane w innym pomieszczeniu niż w sali w której odbywało się szkolenie (bardzo korzystnie).
Ponadto w trakcie trwania szkolenia, zawsze dostępna była osoba z którą można było uzgodnić kwestie organizacyjne.
Osoby opiekujące się uczestnikami na każdym etapie szkolenia wykazywały się również chęcią pomocy począwszy od wypełniania formularzy jak i rozwiązywania problemów ujawniających się w  trakcie trwania szkolenia.

Jestem pod dużym wrażeniem...

Magdalena, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Kadry z zaawansowanym Excelem

 

Kurs był zorganizowany profesjonalnie, kadra wykładowców na wysokim poziomie, czas szkolenia, długość jego trwania idealnie dopasowane do moich możliwości i potrzeb.

Patrycja, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Kadry z zaawansowanym Excelem

 

Byłam bardzo zadowolona ze szkolenia zarówno z zajęć z masażu jak i z języka angielskiego :). Zajęcia prowadzone były bardzo ciekawie, a wykładowcy widać było, że są specjalistami w swojej dziedzinie.

Alicja, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Masaż z językiem angielskim

 

Kurs bardzo ciekawy i przydatny w moim dalszym rozwoju zawodowym. Pomoce dydaktyczne bardzo dobre. Wykładowcy jasno przekazujący wiedzę a przy okazji wymagający. Kurs oceniam jak dobrze przeprowadzony.

Katarzyna, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Fitness z językiem angielskim

 

Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie płace z zaawansowanym excelem. Wybrałam szkolenie, które tematycznie mnie interesowało tak więc poszerzyłam swoją wiedzę o informacje bardzo dla mnie ważne.
Jeśli chodzi o wykładowców to jak najbardziej był to trafny wybór ze strony Państwa.
Pracownicy FFI są bardzo kompetentni i zaangażowani w swoją pracę.
Socjalna strona szkolenia także na bardzo wysokim poziomie.
Na pewno wezmę jeszcze udział w szkoleniu organizowanym przez Państwa Fundację.

Aneta, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Płace z zaawansowanym Excelem

 

Bardzo dobrze wspominam udział w kursie "Fitness z językiem angielskim". Zajęcia praktyczne związane z fitnessem dały dobre podstawy do ewentualnego przekwalifikowania na zawód trenera fitness. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną osobę - o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Faktem godnym podkreślenia jest to, że było dużo zajęć praktycznych - co według mnie podniosło poziom tego szkolenia.
Podsumowując byłam mile zaskoczona zasobem wiedzy prowadzących, sposobem komunikacji z uczestnikami i dobrze przygotowanymi materiałami szkoleniowymi. Organizacja szkolenia, miła i sprawna obsługa oraz dobry kontakt z organizatorami podniosły komfort uczestnictwa w szkoleniu.
Za wszystko jeszcze raz dziękuję.

Iwona, uczestniczka projektu: "Zdobądź kwalifikacje zawodowe" woj.: lubelskie | szkolenie: Fitness z językiem angielskim

 

We were absolutely fortunate to have met each one of You, from the applicants to the trainers and all the beautiful people working at the hosting organization.

Thank You for all the support  and inspiration for the time of our staying in Lublin.
We would be very glad to stay in contact in order to enhance a follow-up and bring new projects to light.

Daniel i Rui, kraj: kraj | szkolenie: Modernity and tradition in adult education

 

 Thank you and all the staff for wonderful organisation of the seminar.

 

Diana, kraj: kraj | szkolenie: Effective project management for the adult education staff

 

I think we really had a great outcome from your lessons. We now actually feel competent to run a new project, and not the least, to apply for one. Your lessons and your example were so inspiring, all of you being impressingly young to have reached that far! Thank you so much for nice and instructive days in Lublin. We`re very grateful for all your efforts to make our stay pleasant and profitable.

Inger, kraj: kraj | szkolenie: Effective project management for the adult education staff

 

I’m back in Norway, digesting the impressions from our intensive (incl. socially) week in Lublin! It was as enjoyable as it was interesting and useful!

 

Lars, kraj: kraj | szkolenie: Effective project management for the adult education staff

 

„Szkolenie, w którym uczestniczyłam prowadzone było przez profesjonalnego trenera, pozwoliło mi głębiej spojrzeć na zagadnienia poruszane w tym szkoleniu. Jestem zadowolona, że mogłam w nich uczestniczyć. Wiadomości te mogę przenosić na codzienną pracę. Dziękuję."

Monika, uczestniczka projektu: "Turystyka jutra" woj.: lubelskie | szkolenie: Obsługa klienta w turystyce

 

Being in Lublin was a great experience and very inspiring. Thanks again for all of you caring for us participants and your dedication to make it a good training course.

 

 

Guus, kraj: kraj | szkolenie: Effective project management for the adult education staff

 


  • start
  • oferta
  • dzialania
  • praca
  • polecamy
  • kontakt
2009 © Fundacja "Fundusz Inicjatyw" ul. Seweryna Sierpińskiego 24/5, 20-448 Lublin, NIP: 9462553005, REGON: 060368615, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000306907,
Biuro Fundacji ul. Narutowicza 57/4, 20-016 Lublin, tel/fax: 081 532 10 30
e-mail: ffi@ffi.org.pl | mapa serwisu | Polityka dot. plików cookie


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej +